Inštalácie PC sietí a WiFi pripojení !! JOPAL

FAQ

Na aký chov NO sa zameriavate?

Mojím cieľom je pálený exteriér s nebojácnou a vyrovnanou povahou. Psi sú sebavedomé, temperamentné s razantným zákusom. Nezaznamenal som jediný problém s pohybovým ústrojenstvom, ako ani bežne sa vykytujúce vady u NO. 

Prečo práve Shi-tzu ?

Kašlite na to čo píše literatúra. Ja Vám pridám vlastné skúsenosti s týmto plemenom za 13 rokov. Prvýkrát som sa s ním stretol, keď malá dcéra priniesla domov odhodeného čierneho psa. Bol v takom stave, že som bol okamžite rozhodnutý ho utratiť. Slzy v dcériných očkách ma obmäkčili a dostala šancu do druhého dňa. Psa s manželkou umyli, vyčesali a čo budem klamať, obľúbili sme si ho tak, že po pol roku ako vianočný darček manželke išlo šteniatko tohto plemena – fenka. Tá mala neskôr vlastné šteniatka tie vlastné... Proste nenáročné plemeno, ktoré vie, kedy čo môže. Nezavadzia, neotravuje, presne vie kde je jeho miesto. Rado sa pestuje, alebo sa pestovať nechce (záleží len na Vás, ako si ho naučíte). Zavďačíte sa mu akoukoľvek hračkou, pochvalou či maškrtou. Voči cudzím nedôverčivé, ale ľahko sa skamaráti a hlavne neublíži ani muche. Mať toto plemeno je dennodenný relax po návrate z práce. Pohľad naň Vám pridá novú energie, vleje do Vás ďalší optimizmus a naplní Vás radosťou zo života. Pokiaľ Vás táto charakteristika oslovila, ak máte radi psa, môžete mu venovať hodinku denne, ste ochotný pred telkou vziať sem-tam hrebeň do ruky a prečesať jeho krásnu srsť, neváhajte, toto plemeno určené práve Vám.

Ako si zabezpečím, aby sa mnou objednané šteniatko nepredalo pred odberom inému zájemcovi?

 Nakoľko som sa stretol už aj s neserióznymi záujemcami, ktorí si šteniatko objednali a potom si preň neprišli, musím podmieniť 100 % istotu odloženia šteniatka zaslaním zálohy 50€ na číslo účtu, ktoré je uvedené v hlavičke tejto stránky.

Kontakt

RNDr. Jozef Paluška

jopal$centrum.sk (POZOR zmenit znak$ za @)

Chyzerovecká 208
953 01 Zl. Moravce
https://jopal.webnode.sk/
číslo účtu: 0232824287/0900

0903 111197

Vyhľadávanie

TOPlist

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode