Inštalácie PC sietí a WiFi pripojení !! JOPAL

 

 

Informácie o mne

    Som živnostník, ktorého hlavnou pracovnou náplňou je predaj, oprava výpočtovej techniky a príslušenstva, projektorov, správa počítačov a počítačových sietí. Zaoberám sa tiež internetovým poradenstvom a jeho montážou. Dodávam za výbornú cenu kancelársky papier, náplne a tonery pre akúkoľvek tlačiareň. Mojou hlavnou výhodou pred konkurenciou je pracovná doba od 07.00 - 20.00 a individuálny prístup k zákazníkovi s možnosťou privezenia a nainštalovania výpočtovej techniky priamo u Vás. V prípade potreby, reagujem okamžite a väčšinu počítačov opravím do 24 hodín. Viem osloviť aj cenovo citlivého zákazníka, alebo  ponúknuť predaj na splátky.

    Mojím koníčkom je chov zvierat. Zaoberám sa s ním už cez 25 rokov, takže mám celkom slušné praktické skúsenosti. Počas celej mojej chovateľskej kariéry najviac prevládajú psy. Dominujú dve kategórie a to bytová Shi-tsu a služobný Nemecký ovčiak

 

 

Fotogaléria: O mne

Naši užívatelia

Navštívili ma už desiatky budúcich majiteľov psov. Niektorí dokonca pre veľkú spokojnosť aj opakovane. Moj najlepší pocit je, keď príde sused majiteľa, ktorý si zakúpil u mňa psa a povie: "Aj ja chcem takého, ako má sused. Povedal mi, že ho má od Vás."

Kontakt

RNDr. Jozef Paluška

jopal$centrum.sk (POZOR zmenit znak$ za @)

Chyzerovecká 208
953 01 Zl. Moravce
https://jopal.webnode.sk/
číslo účtu: 0232824287/0900

0903 111197

Vyhľadávanie

TOPlist

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode